%20ye varan indirim
Kısa süreliğine
Ücretsiz kargo
500tl üzeri siparişlerde
Açılışa özel indirimli fiyatlar
500tl üzeri ücretsiz kargo
Kredi kartıyla güvenli alışveriş
  • Cytrol Forte Wp 20gr Toz Akrep - Haşere İlacı

Cytrol Forte Wp 20gr Toz Akrep - Haşere İlacı

Marka:PELGAR ENGLAND
Ürün Kodu:Cytrol Forte Wp 20gr
Stok Durumu:100
  • 60,00TL

    50,00TL

  • Vergiler Hariç:42,37TL

0 yorum Yorum Yap

Akrep, Örümcek, Pire ve Tüm Haşereler İçin Tavsiye Edilir

WP Toz Formül yapısı itibarıyla kokusuz ilaçlama esnasında ve sonrasında mekanı terk etmeyi gerektirmeyen sınıf ilaçlardandır. Buna bağlı olarak Ev, restaurant, lokanta, işyerleri, hastahane, askeriye vb kapalı ve iç mekanlarda kullanıma uygun olmasının yanında açık alanlarda da kullanılabilen başarısı yüksek genel amaçlı haşere ilacıdır. Kullanılacak mekanın türüne ve ilaçlama sıklığına göre adet tercihi yapabilirsiniz. Böceklerin saklandıkları ve gezindikleri yerlere (dolap altları, ocak altları ve arkaları, lavabo altları gibi) yakın mesafeden püskürtülür. İlacın , ilaçlanan sahada uzun süre etkili olması isteniyorsa ilaçlı yerler silinmemeli ve yıkanmamalıdır. Böceklerin bulundukları alana doğrudan toz halinde uygulama yapılabilir Kullanmadan önce kuvvetlice çalkalayınız. Uygulama alanları Açık ve Kapalı Alanlar, Çöplük Alanları

CYTROL FORTE EW, uzun süre kalıcı etkili, tüm uçan ve yürüyen haşerelere karşı mücadele amaçlı olup, özellikle kaba ve kirli yüzeyler için ideal formülasyonda , su ile kolaylıkla karışabilen, suda ıslanabilir toz halinde konsantre bir insektisittir. Yürüyen ve uçan tüm haşerelere karşı etkilidir. Flushing-out ( haşereleri bulunduğu yerden çıkarma) etkisi vardır. Güvenli, biodegradable ve kokusuzdur. Su bazlıdır, yüzeylere zarar verebilecek organik solventler içermez. Uluslararası alanda kanıtlanmış tesir ve güvenilirliktedir. Uygulamada maliyet avantajı sağlar. Geniş Spektrumlu Rezidüel-Kalıcı İnsektisit haşere ilacı Yeni WP (Su ile ıslatılıp çoğaltılabilir) Formülasyonu Diğer rezidüel spreylerden daha uzun etki süresine sahiptir. Halk Sağlığı alanında kullanım için ideal bir üründür. İç mekanlarda ve dış mekanlarda rezidüel amaçlı genel haşere mücadelesinde kullanılır. CYTROL FORTE WP, su içerisinde eritilerek yaygın spreyleme cihazları (el veya sırt pompaları) ile yüzeylere uygulanır. Uzun süreli rezidüel etki sağlayabilmek için uygulama yapılan yüzeylerin yıkanmaması ve silinmemesi gerekmektedir.


İlaç mekanınıza ve sorun olan haşereye uygun miktarlarda doğrudan toz serpme veya su ile eritilip bir pulverizatör (pompa) vasıtasıyla kullanılmaktadır. Eğer bir pompanız yok ise haşeremarket.com sitemizde arama çubuğuna 'pompa' yazarak, tüm pompalara ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.


Ürün Etken Maddesi Cypermethrin

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu