%20ye varan indirim
Kısa süreliğine
Ücretsiz kargo
500tl üzeri siparişlerde
Açılışa özel indirimli fiyatlar
500tl üzeri ücretsiz kargo
Kredi kartıyla güvenli alışveriş
  • Red Earth Fumigatör Dumanlayıcı Böcek İlaci

Red Earth Fumigatör Dumanlayıcı Böcek İlaci

Marka:VEBİ BİYOKİMYA
Ürün Kodu:RedEarthFumigatörDumanlayıcıBöcekİlaci
Stok Durumu:10
  • 80,00TL

    75,00TL

  • Vergiler Hariç:63,56TL

0 yorum Yorum Yap

Haşeresavar Notu:

Dumanlama yoluyla haşere mücadelesinde bir yeniliktir. Japon Sumitomo firması tarafından üretilen ürün alanında tek olma özelliğine sahiptir. Sıvı ve diğer ilaçlama yöntemlerine göre uygulayıcının ilaçlama yoluyla ulaşması mümkün olmayan çatlak ve yarıklar, eşya ve mobilya araları gibi alanlarda dumanın sirayet edici olması sebebiyle büyük avantaj sağlar. Aşağıda ürüne ait üretici firma teknik spektlerinde hamamböceği ve diğer haşereler için bilgi verilmiştir. Ancak haşeresavar tarafından gerçekleştirdiğimiz saha testlerinde, yoğun hamamböceği, pire vb haşere sorunu olan mekanlarda red earth tek başına kullanımda yeterli gelmemektedir.

Buna rağmen, hamamböceği, ÖZELLİKLE TAHTAKURUSU, TAHTAKURDU, PİRE haşereleri için yapılan uygulamalarda, bu haşerelerin gizlendikleri noktalara sadece sıvı ilaçlama ile ulaşmak her zaman mümkün olmadığı için, Haşeresavar uygulamalarında riske bağlı olarak ürünü ilave olarak kullanmış ve ekstra başarıya ulaşmıştır.

Netice olarak, red erath fumigator, tahtakurusu, tahtakurdu ve pire ilaçlamalarında ilave takviye olarak kullanılması önerilen bir ürün olmaktadır.

Ayrıca ürün sıvı kullanılamayan, bakliyat, kuruyemiş vb ürünlerde oluşan güve ve kelebek problemini tek başına çözmüştür.

Etkili Olduğu Zararlılar
Hamam böceği
Kalorifer böceği
Kullanım Alanları
Kapalı Alanlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu