%20ye varan indirim
Kısa süreliğine
Ücretsiz kargo
500tl üzeri siparişlerde
Açılışa özel indirimli fiyatlar
500tl üzeri ücretsiz kargo
Kredi kartıyla güvenli alışveriş

Hakkımızda

Firmamız KARATAŞ İLAÇLAMA (HAŞERE SAVAR), 25 yılı aşkın süredir Türkiye’nin her yerinde halk sağlığı alanında haşerelere karşı ilaçlama hizmeti vermektedir.

Kurulduğu günden beri eğitme, bilgiye, teknolojiye ve özellikle de müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız ilaçlama sektörünün en önemli ve başarılı firmalarından birisi olmuştur. Firmamız, Haşere Kontrolünde Dünya lideri markalar olan BAYER, BASF, AVENTİS, PESTWEST, SYNGENTA, ENVİROTEK gibi firmaların uluslararası deneyimlerini, teknik bilgisini Ülkemize taşıyarak Haşere ve Kemirgen Mücadelesinde eğitimli ve uzman olan, sürekli olarak kendini geliştiren ekipleriyle faaliyet göstermektedir.. Karataş İlaçlama; Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün(WHO) onayladığı çevre sağlığı ilaçlarını ve sistemlerini kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Alanında uzman olan Karataş İlaçlama, haşere mücadelesi konusunda gerekli donanıma ve deneyime sahiptir. En önemli gayemiz siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmet sunmaktır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.