%20ye varan indirim
Kısa süreliğine
Ücretsiz kargo
500tl üzeri siparişlerde
Açılışa özel indirimli fiyatlar
500tl üzeri ücretsiz kargo
Kredi kartıyla güvenli alışveriş
  • Fare Yem İstasyonu Boş

Fare Yem İstasyonu Boş

Marka:E.PLAST
Ürün Kodu:FareYemİstasyonuBoş
Stok Durumu:100
  • 9,50TL

    8,50TL

  • Vergiler Hariç:7,20TL

0 yorum Yorum Yap

Fare

Fare, kemirgen ve memeli bir hayvan türüdür. Fareler, çok hızlı hareket eder ve hızla ürerler. Dünyanın tüm kara parçalarında yaşayabilirler. Tahıllar, meyveler, otlar, böcekler vb. birçok farklı yiyeceği tüketen hepçil hayvanlardır. Bazı fareler tarlalarda yaşar ve ekinleri besin olarak kullanır, bazı türleri ise lağımda yaşar.

Fareler bazen evlerimize girer ve bu durum canımızı sıkar. Peki evimizde bir fare ile karşılaşırsak ne yapmalıyız?

Evinizde, iş yerinizde veya diğer yaşam alanlarınızda fare ile karşılaştıysanız profesyonel ilaçlama uygulaması yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Profesyonel ilaçlama yaptırmamak, farelerin daha fazla üremesine yol açacaktır.

Fare İlaçlama, İnsan Sağlığı için Önemlidir

Fareler, tarlalara, ambarlara, evlere, bahçelere girebilirler ve bizim besin kaynaklarımıza ortak olurlar. Yiyeceklerimizi tüketirler ve keskin dişleri ile eşyalarımızı kemirebilirler. Fakat en önemlisi: hanta virüs, veba, tifüs, humma, verem, sıtma vb. hastalıkların taşıyıcısı oldukları için insanlar için ciddi sağlık sorunlarına yol açabilirler. Fareler, tükürük salgılarının uyuşturucu (narkoz) etkisi ile, insanların ve hayvanların burun, kulak, parmak gibi organlarını kemirebilirler.

Fare İlaçlama Yöntemleri:

Fare ilaçlamada en etkili yöntem; ”Fare istasyonu”dur. Fare istasyonu, içine farenin girebileceği büyüklükte, kapalı ve kilitli kutulardan oluşur. Tüm açık ve kapalı alanlarda fare istasyonu yöntemini kullanabiliyoruz. Kilitli kutuların içine; mum blok yada tablet şeklinde fare yemleri yerleştiriyoruz. Kutular kapalı ve kilitli olduğu için çocuklar, bebekler veya evcil hayvanlarınız için tehlikeli değildir.

Fare problemi yaşıyorsanız, 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, fare ilaçlama, fare istasyonu ve fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fare Yem İstasyonu Boş Nasıl Kullanılır?

Profesyonel alternatifli kullanım kesin çözüm.

Ürün sadece kapanla veya sadece yemle ya da her ikisi birlikte olacak şekilde kullanılabilir.

İstasyon Nasıl Çalışır?

İstasyon içerisindeki slotlar iki adettir. Bu slotlara iki adet zehir takmanız yeterli olacaktır. İstasyonları içerisine zehirleri kolayca yerleştirebileceğiniz şekildedir. Farenin içeri kolayca girebileceği şekilde uçları açık ve içerisi küçük bir labirent tarzında tasarlanmıştır. Fareler zehirleri götüremeyeceği şekilde ve güvenlidir. Yaylı sistemi ile birlikte kolayca açabileceğiniz 2 kilit sistemi ve anahtarı vardır. Aynı zaman arka tarafında duvarı sabitleyebileceğiniz aparatları vardır.

Etkili Olduğu Zararlılar
Fare
Kullanım Alanları
Açık Alanlar
Kapalı Alanlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu
Etiketler: Fare, Yem, İstasyonu, Boş