%20ye varan indirim
Kısa süreliğine
Ücretsiz kargo
500tl üzeri siparişlerde
Açılışa özel indirimli fiyatlar
500tl üzeri ücretsiz kargo
Kredi kartıyla güvenli alışveriş
  • Bayer Maxforce Platin Hamam Böceği Jeli (20 Gr)

Bayer Maxforce Platin Hamam Böceği Jeli (20 Gr)

Marka:BAYER
Ürün Kodu:BayerHmm20grJel
Stok Durumu:98
  • 60,00TL

    50,00TL

  • Vergiler Hariç:42,37TL

0 yorum Yorum Yap

HAMAM BÖCEĞİ-KALORİFER BÖCEĞİ

Tüm hamam böcekleri için geliştirilmiş bir ürün olması yanında, haşeresavar tarafından yapılan testlerde bu ürünün kalorifer böceği tabir edilen özellikle restaurant, cafe mutfaklarında evlerde mutfaklarda istilacı olan tür üzerinde diğer bazı jellere nisbetle daha iyi netice verdiği gözlenmiştir. 60 metrekarelik bir ofiste kaloriferböceği yoğunluğunu tek uygulamada ve bir hafta içinde ortadan kaldırmıştır.

Maxforce Platin tüm hamamböceği türlerine karşı etkinliği ispatlanmış, geniş kullanımlı, uzun süre etkili, ve güvenli jel formülasyonunda geliştirilmiş bir hamamböceği yemidir.

Domino etkisi ile ortamdaki tüm hamamböceği popülasyonunu tüketme imkanı sağlar.

Domino etkisi nedir?..

Hamamböceklerinin yapıları itibarıyla en sevdikleri gıdalar, birbirlerinin ölüleri ve dışkılarıdır. Bu durum gözlenerek üretilen jel formül yemler sayesinde, jel yemi yiyen böcek 12-18 saatlik bir süre içinde koloninin diğer üyelerinin bulunduğu bir yerde ölür. Kolonideki diğer böcekler ölen böceği veya bıraktığı dışkıları yerler ve hamamböceği öldürücü etken madde diğer böceklere geçerek onları da aynı şekilde öldürür. Bu böylece ortamdaki böceğin niteliğine göre 6-7 adım ilerleyebilir. Bu zincirleme hamamböceği ölümlerine domino etkisi denmektedir. Domino etkisi sayesinde evinizde gizli alanlarda ve duvar içlerinde yuvalanmış hamamböceklerine ilaçlama yoluyla doğrudan ulaşmanıza gerek kalmadan tüm böcekleri tüketebilirsiniz.

Hamamböceği-Kaloriferböceği jel yemleri ile sizin böcek avlamanız gerekmez. hamamböceklerinin hareket güzergahlarına ve silinmeyecek yerlere bir nokta bırakınız ve ortalama bir damla ile 30-50 hamamböceğinin yok olduğunu görünüz.

Etkili Olduğu Zararlılar
Hamam böceği
Kalorifer böceği
Kullanım Alanları
Kapalı Alanlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi