%20ye varan indirim
Kısa süreliğine
Ücretsiz kargo
500tl üzeri siparişlerde
Açılışa özel indirimli fiyatlar
500tl üzeri ücretsiz kargo
Kredi kartıyla güvenli alışveriş
  • Alfadom 10 SC 500 ml

Alfadom 10 SC 500 ml

Marka:SAFA TARIM
Ürün Kodu:Alfadom10SC500ml
Stok Durumu:100
  • 90,00TL

    85,00TL

  • Vergiler Hariç:72,03TL

0 yorum Yorum Yap

Alfadom 10 SC ALFADOM 10 SC, alfacypermethrin memeliler üzerinde düşük toksiseteye sahip ancak hedef haşere üzerinde etkin ve dayanıklı sentetik piretroidlerden aphacyono grubundandır. Alfadom 10 SC düşük dozlarda etki gösterir, dolayısıyla yüksek maliyet avantajı sağlar.

ETKİLİ OLDUĞU HAŞERELER: Sivrisinek, karasinek, tatarcık, yaban arısı, cırcır böceği gibi uçan haşerelere ve hamamböceği, karınca, tahtakurusu, kene, pire, bit, akrep vb. gibi yürüyen haşerelere karşı etkilidir.

KULLANILDIĞI YERLER: Belediyeler tarafından cadde ve sokaklar, çöplük alanları, pazar yerleri, mezbahalar, tatil yöreleri gibi açık alanlarda ve hastaneler, yatakhaneler, yemekhaneler, pastaneler, fırınlar, oteller, vb. yerler gibi kapalı alanlarda kullanılmaktadır.

UYGULAMA ZAMANI: Ergin kontrol çalışmaları özellikle dinlenme alanlarında pulverizatör ile sabah 7-10, öğleden sonra 4-7 saatleri arasında sivrisineklerin ve karasineklerin dinlenme yerlerine yapılmalıdır. ALFADOM 10 SC diğer sıvı formülasyonlar (EC/emülsiyon konsantre) gibi yüzey tarafından emilmez. Bu sayede kalıcılığı artar.

UYGULAMA SIKLIĞI:  Haşerelerin gezindiği ve saklandığı yerlere uygulandığında ve silinmediğinde en az 60 gün kalıcılığı vardır.

ÖZELLİKLERİ:  Mükemmel aktivite Hedef dışı canlılara zararsızdır. Biodegrable'dır. Çevrede birikime neden olmaz. Kokusuz ve lekesizdir. Düşük uygulama dozu ile ekonomiktir. Etkisi kalıcıdır. Su bazlıdır yanmaz alev almaz, organik solvent içermez. Ruhsatlıdır.

Sağlık Bakanlığı ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tavsiyesi bulunmaktadır. Su ile kolayca karışır ve rahatlıkla kullanılır. Spreyleme cihazına zarar vermez ULUSAL ZEHİR MERKEZİ 114 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞINDAN RUHSATLIDIR KORUNMA İlaçlama yaparken koruyucu maske ve eldiven kullanılmalı cilde temasta bol su ve sabun ile yıkanmalı, yiyecek maddeleri ve kapların üzerine püskürtme yapılmamalı, boş ilaç kapları imha edilmelidir.

Başka amaçla kullanılmamalıdır. Antidotu yoktur. Semptomatik tedavi uygulanır. Zehirlenmelerde doktor müracaat edilmeli, ilaç etiketi gösterilmelidir.

Etkili Olduğu Zararlılar
Hamam böceği
Kalorifer böceği
Kullanım Alanları
Kapalı Alanlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu