%20ye varan indirim
Kısa süreliğine
Ücretsiz kargo
500tl üzeri siparişlerde
Açılışa özel indirimli fiyatlar
500tl üzeri ücretsiz kargo
Kredi kartıyla güvenli alışveriş
  • Agita 10 WG Karasinek İlacı

Agita 10 WG Karasinek İlacı

Marka:ENTOKİM
Ürün Kodu:Agita10WGKarasinekİlaci
Stok Durumu:100
  • 79,99TL

    70,00TL

  • Vergiler Hariç:59,32TL

0 yorum Yorum Yap

Karasinek Mücadelesi İçin Suda Eriyen Granül

Tüm Dünyada yeni nesil insektisitlerden sayılan THIAMETHOXAM etken maddeli üçlü formülüyle ergin Karasinek mücadelesinde son nokta. Yeni formülü ile karasineklere karşı kesin çözüm.

Diğer insektisitlerden daha güvenli formülü ile her türlü mekanda güvenle kullanılabilinir.

Granül formülasyonu sayesinde toz yapmaz, suda kolayca erir. İçeriğinde bulunan cezbedici hormon ve şeker sayesinde ayrıca dışarıdan şeker eklemeye gerek yoktur.

Güçlü ve uzun süreli etki gösterir. Yapılan deneylerde kapalı alanlarda 1 saat içerisinde karasinek popülasyonunun tamamına yakınını yok ettiği belirlenmiş, iklim koşulları ve uygulama yöntemine göre 4-8 hafta etkisini koruduğu görülmüştür. AGITAGARD 10 WG ergin karasinek mücadelesinde etkin ve kalıcı bir çözüm için en iyi tercihtir. Su ile karıştırılarak sprey veya boyama yöntemi ile rahatlıkla kullanılabilir.

Boyama Yöntemi

100 gr AGITAGARD 10 WG 80 ml' lik suyla boyanabilir bir kıvam elde edinceye kadar karıştırılır. Hazırlanan bu karışımla 40 m2 lik bir taban alan yada 100 m2 lik duvar yüzeyi ilaçlanabilir. 10x30cm boyutlarında şeritler halinde 7-8 noktada uygulama yapılır. Bozuk yüzeylerde ise karışım tavana asılan karton veya polietilen parçalara sürülebilir. 6-8 hafta etkisini devam ettirir.

Sprey Yöntemi

2 Kg AGITAGARD 10 WG, 32 lt su ile karıştırılır. Bu karışım pompa ile 40 ml / m2 şeklinde uygulanır. Bu şekilde uygulanan ilaçlamanın etkisi ilaçlanan bölgenin yıkanmaması halinde 4-6 hafta devam eder. İlaçlanan bölge yıkanırsa kalıcılık giderek azalır.

Kullanım Alanları
Açık Alanlar
Kapalı Alanlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu